Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma için önceden özel bir nakliye aracı kiralanır ve eşyalar bu şekilde taşınırdı. Bunun nedeni ise o zamanlarda parça eşya taşıma hizmetinin tam olarak bilinmemesi gelmekteydi. Bu durum nakliye firmaları için olumlu olurken eşyasını taşıyan müşteriler için olumsuz bir durum teşkil etmekteydi. Çünkü az miktarlar için çok büyük nakliye maliyetleri ödemek zorunda kalınırdı. Nitekim bu durum firmamızın başlattığı Parça Eşya Taşıma hizmeti ile son buldu. Artık göndereceğiniz miktara göre ödeme yapıyor ve ek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik aynı zaman diliminde eşyalarınız sizlere teslim ediliyor.

Firmamız İstanbul ve tüm Anadolu şehirleri ile 1998 yılının başından beri yürütmüş olduğu parça eşya taşıma hizmeti ile sektörde bir çok nakliye firmasına ilham kaynağı olurken, birçok müşterisine de ekonomik taşınmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Firmamız Parça eşya taşıma, sektörde yıllardır İstanbul ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin her yerine müşterilerimizin kısmi eşyalarını taşıma hizmeti vermekte. Diğer nakliye firmalarından farklı olarak kendi araç filosu ile eşyalarınızı taşıyor ve her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri yine firmamız tarafından verilmektedir.

Parça eşya taşıma: İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetleri için sizlere 7/24 yardımcı olacak müşteri temsilcisi çalışanlarımız ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Fiyatlandırmanın sağlıklı yapılması için lütfen eşya bilgilerinizi eksiksiz olarak tarafımıza iletin.

ikinci el eşya alanlar gerçek medyum