Kadıköy Nakliye Firmalarına Dikkat Edin

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilgiler
Ekim 10, 2018

Kadıköy Nakliye Firmalarına Dikkat Edin

İstanbul eşya depolama evden eve olarak ele almak gerekirse sistemli çalışan haftalık olarak o bölgeye çıkış yapan firmalardan biriyiz. En az 3 gün önceden bizimle irtibat kurun ve taşınmanın keyfine bakın.

İsterseniz size Kadıköy Nakliyat hizmetini nasıl yapıldığını anlatalım.

Öncelikle istanbul evden eve nakliyat bölgesinden hizmet verdiğimiz 2+1 eşyaların taşınma sürecini ekspertiz ile gelip eşyalara bakıyoruz gerek oda oda gerek tek tek eşyaların resimlerini çekiyoruz. Hem sigorta hemde nasıl bir araç geleceğini hesaplamak için yapılması gereken unsurlarla başlıyoruz.

Taşıma günü 1 kattan İzmir’de 3 kata gidecek ise eğer İstanbul’da yüklenirken en az 4 kişilik bir ekiple sabah saat ortalama 9 gibi taşıma başlar. (tabi bu anlatığım özel taşıma sadece araç tek eşya ile İzmir’e gidecek) Mutfak eşyaları kolilere koyulur beyaz kağıtlarla sarılıp.

kartal evden eve nakliyat Mobilya sökülüp paketlenir. Buna koltuk ve diğer beyaz eşyalar dahil yani anlayacağınız hiç bir eşya sargısız araca taşınmaz ortalama 4 saat’lik bir zaman zarfında yükleme işlemi yapılır. Hazırlıklar yapılır ve saat akşam üzeri gibi yola çıkar ve sabah saatlerinde  araç yeni evin önüne yanaşır bu bazen müşterinin geliş saatine göre’de ayarlanır.

şehirler arası evden eve nakliyat anlaşmalı bir asansörlü taşıma firması ile asansör randevu saatinde gelir 3 kat olacağı için en az 4 kişilik ekiple eşyalar daireye alınır. Mobilyadan tutunda beyaz eşyalara kadar her şey yerine yerleştirilir. Sadece anlaşmaya bağlı olarak kolili mazlemelere pek dokunulmaz müşteriler kendileri yerleştirme işlemini yapar bardak çanak elbise tarzı kişisel eşyaları.

 

kadıköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat